این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

ویرایش اول کتابچه خلاصه مقالات همایش در قسمت فایل ها در منوی اطلاع رسانی و در ادامه ي مطلب همين خبر بارگزاری شده است. ویرایش نهایی کتابچه در اسرع وقت بعد از اصلاحات مورد نظر نویسندگان در سایت همایش و سایت مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی مشهد بارگزاری خواهد شد.
براي دانلود ويرايش اول کتابچه اينجا کليک کنيد.

 

پیام دبیر علمي کنگره

با استعانت از پروردگار متعال، افتخار دارم که برگزاری همايش مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي  در تاریخ 26 و 27 تير ماه 1398 توسط مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی و مجله مراقبت مبتنی بر شواهد دانشگاه علوم پزشکی مشهد  را اعلام نمایم...

 

اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

کتابچه خلاصه مقالات همایش

ویرایش اول کتابچه خلاصه مقالات همایش در قسمت فایل ها در منوی اطلاع رسانی و در ادامه ي مطلب همين خبر بارگزاری شده است. ارائه دهندگان مقالات در صورت درخواست برای اصلاح کتابچه به کانتر مربوط به این کار در سالن پیشخوان همایش مراجعه و درخواست خود را کتبا درج بفرمایند. ویرایش نهایی کتابچه در اسرع وقت بعد از اصلاحات مورد نظر نویسندگان در سایت همایش و سایت مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی مشهد بارگزاری خواهد شد.


ادامه مطلب1398/04/26

سوالات رایج هزینه ها و حضور در همایش

با توجه به تماس های مکرر شرکت کنندگان عزیز، توضیحات مختصری در مورد برخی موارد مربوط به هزینه ها و حضور در همایش در این قسمت آمده است.

ادامه مطلب1398/04/20

مشخصات و برنامه کارگاه هاي همايش

مشخصات و برنامه کارگاه هاي همايش مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي به شرح زير اعلام مي گردد. همکاران محترم علاقه مند براي ثبت نام به سايت آموزش مداوم مراجعه و نمايند.


ادامه مطلب1398/04/19

برنامه زمان بندي ارائه پوسترهاي همايش

ارائه دهندگان محترمي که مقاله ي آنها به صورت پوستر پذيرفته شده است مطابق زمانبندي و اطلاعات موجود در اين فايل براي حضور در کنگره برنامه ريزي فرمايند. رنامه را در ادامه مطلب مي توانيد ببينيد و فايل مربوط به آن را در منوي اطلاع رساني قسمت فايل ها دانلود نماييد.

ادامه مطلب1398/04/19

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر