این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

ویرایش اول کتابچه خلاصه مقالات همایش در قسمت فایل ها در منوی اطلاع رسانی و در ادامه ي مطلب همين خبر بارگزاری شده است. ویرایش نهایی کتابچه در اسرع وقت بعد از اصلاحات مورد نظر نویسندگان در سایت همایش و سایت مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی مشهد بارگزاری خواهد شد.
براي دانلود ويرايش اول کتابچه اينجا کليک کنيد.

 

پیام دبیر علمي کنگره

با استعانت از پروردگار متعال، افتخار دارم که برگزاری همايش مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي  در تاریخ 26 و 27 تير ماه 1398 توسط مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی و مجله مراقبت مبتنی بر شواهد دانشگاه علوم پزشکی مشهد  را اعلام نمایم...

 

اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

هزينه هاي همايش

هزينه هاي شرکت در همايش در منوي خدمات فعال شده است. شرکت کنندگان محترمي که تمايل دارند گواهي آموزش مداوم را دريافت کنند در سايت آموزش مداوم ثبت نام و هزينه را از طريق سايت آموزش مداوم پرداخت نمايند و شرکت کنندگاني که به گواهي آموزش مداوم نياز ندارند از طريق سايت کنگره هزينه ثبت نام را پرداخت نمايند. هزينه هاي کنگره شامل دو روز هزينه ناهار و پکيج ثبت نام و ليبل نام شرکت کنندگان خواهد بود و براي ارائه دهندگان مقاله و شرکت کنندگان بدون مقاله يکسان است. پرداخت هزينه از طريق سايت همايش تا روز شروع کنگره و در سايت آموزش مداوم تا تکميل ظرفيت ثبت نام امکان پذير خواهد بود.
بازگشت1398/03/19
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !