این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

ویرایش اول کتابچه خلاصه مقالات همایش در قسمت فایل ها در منوی اطلاع رسانی و در ادامه ي مطلب همين خبر بارگزاری شده است. ویرایش نهایی کتابچه در اسرع وقت بعد از اصلاحات مورد نظر نویسندگان در سایت همایش و سایت مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی مشهد بارگزاری خواهد شد.
براي دانلود ويرايش اول کتابچه اينجا کليک کنيد.

 

پیام دبیر علمي کنگره

با استعانت از پروردگار متعال، افتخار دارم که برگزاری همايش مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي  در تاریخ 26 و 27 تير ماه 1398 توسط مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی و مجله مراقبت مبتنی بر شواهد دانشگاه علوم پزشکی مشهد  را اعلام نمایم...

 

اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

راهنماي تهيه فايل سخنراني

از پژوهشگران محترمي که مقالات آنها به عنوان سخنراني پذيرفته شده است خواهشمنديم سخنرانی همايش را مطابق با فرمت و راهنمای ارائه شده در اين خبر آماده فرماييد. لازم به ذکر است که سخنرانی ها توسط تیم کمیته علمی داوری شده و به دو سخنرانی برگزیده هدایایی تقدیم خواهد شد. براي اطلاع از نحوه ي تهيه فايل سخنراني به ادامه ي مطلب مراجعه فرماييد.

راهنمای تهیه سخنرانی

از پژوهشگران محترم استدعا داریم سخنرانی همايش را مطابق با فرمت و راهنمای ارائه شده  در زير آماده فرماييد. لازم به ذکر است که سخنرانی ها توسط تیم کمیته علمی داوری شده و  به دو سخنرانی برگزیده هدایایی تقدیم خواهد شد.

 

1.      سخنرانی در همایش در زمان مشخصی ارائه می شود و لازم است سخنرانان به جدول زمان بندی ارایه مقالات که تا تاریخ 10/4/98 در سایت همایش اعلام میگردد توجه فرمایند.

2.      سخنرانی به زبان فارسی باشد.

3.      مدت زمان هر سخنرانی ۱0 دقیقه تعیین شده است.

4.      در پایان هر سخنرانی 2 دقیقه به پرسش و پاسخ اختصاص داده خواهد شد.

5.      لازم است هر سخنران ۱۰ تا ۱۵ اسلاید برای ارایه بصورت پاور پوینت (با تاکید بر یافته های حاصل از پژوهش)  تهیه نماید.

6.       در شروع اسلاید نام همایش " مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي تیر 98 مشهد" و عنوان سخنرانی، نام سخنران و نام سازمان یا محل کار نوشته شود.

7.      انتخاب رنگ زمینه و رنگ و فونت خطوط اختیاری است اما لازم است به صورتی باشد که به راحتی از فاصله ۱۵ متری مشاهده شود.

8.      اسلایدها شماره صفحه داشته باشند.

9.      اسلایدهای سخنرانی را حداقل یک ساعت قبل از زمان سخنرانی به مسئول   IT واقع در طبقه بالای تالار ابن سینا تحویل دهید.

10.  توصیه میشود برای پیشگیری از مشکل احتمالی، فایل پاورپوینت علاوه بر فرمت معمول به صورت   pdf  نیز ذخیره گردد .

11.  گواهی ارایه تنها به مقالاتی داده خواهد شد که توسط یکی از نویسندگان مقاله ارائه شده باشد.بازگشت1398/04/09
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !