این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

ویرایش اول کتابچه خلاصه مقالات همایش در قسمت فایل ها در منوی اطلاع رسانی و در ادامه ي مطلب همين خبر بارگزاری شده است. ویرایش نهایی کتابچه در اسرع وقت بعد از اصلاحات مورد نظر نویسندگان در سایت همایش و سایت مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی مشهد بارگزاری خواهد شد.
براي دانلود ويرايش اول کتابچه اينجا کليک کنيد.

 

پیام دبیر علمي کنگره

با استعانت از پروردگار متعال، افتخار دارم که برگزاری همايش مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي  در تاریخ 26 و 27 تير ماه 1398 توسط مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی و مجله مراقبت مبتنی بر شواهد دانشگاه علوم پزشکی مشهد  را اعلام نمایم...

 

اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

سوالات رایج هزینه ها و حضور در همایش

با توجه به تماس های مکرر شرکت کنندگان عزیز، توضیحات مختصری در مورد برخی موارد مربوط به هزینه ها و حضور در همایش در این قسمت آمده است.

از کجا در همایش ثبت نام کنم؟
شرکت کنندگانی که نیاز به گواهی شرکت در همایش از آموزش مداوم را دارند باید در سایت آموزش مداوم ثبت نام کنند و کسانی که به این گواهی نیاز ندارند از طریق سایت همایش ثبت نام کنند.
آیا ارائه دهنده ی پوستر باید در همایش حضور یابد؟
بله. گواهی ارائه ی پوستر فقط برای ارائه دهنده ی آن صادر خواهد شد. حضور ارائه دهنده در زمان نصب شدن پوستر در جایگاه پوسترها الزامیست. گواهی شرکت در همایش برای کسانی که به گواهی آموزش مداوم نیاز دارند از طریق آموزش مداوم صادر خواهد شد و تابع قوانین آموزش مداوم در مورد حضور و غیاب خواهد بود.


بازگشت1398/04/20
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !