این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

ویرایش اول کتابچه خلاصه مقالات همایش در قسمت فایل ها در منوی اطلاع رسانی و در ادامه ي مطلب همين خبر بارگزاری شده است. ویرایش نهایی کتابچه در اسرع وقت بعد از اصلاحات مورد نظر نویسندگان در سایت همایش و سایت مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی مشهد بارگزاری خواهد شد.
براي دانلود ويرايش اول کتابچه اينجا کليک کنيد.

 

پیام دبیر علمي کنگره

با استعانت از پروردگار متعال، افتخار دارم که برگزاری همايش مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي  در تاریخ 26 و 27 تير ماه 1398 توسط مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی و مجله مراقبت مبتنی بر شواهد دانشگاه علوم پزشکی مشهد  را اعلام نمایم...

 

.: ساختار سازمانی همایش  >  دبير علمي همايش

 

پیام دبیر علمي کنگره

با عرض سلام و احترام

اساتید، دانشجويان و همکاران گرانقدر

با استعانت از پروردگار متعال، افتخار دارم که برگزاری همايش مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي  در تاریخ 26 و 27 تير ماه 1398 توسط مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی و مجله مراقبت مبتنی بر شواهد دانشگاه علوم پزشکی مشهد  را اعلام نمایم.

از پرستاران و ماماها انتظار مي رود که ارائه خدمات مراقبتي را با بالاترين حد استانداردهاي كمي و كيفي و مبتني بر يافته هاي علمي مستند ارائه دهند و همواره با بررسی و بازنگري روشهاي مراقبتي، توانمندي لازم براي تصميم گيري هاي باليني در ارائه مراقبت مبتنی بر دانش روز را کسب نمايند. مراقبت مبتنی بر شواهد در اولویت قرار دادن منافع بیمار از طریق تصمیم گیری بالینی با استفاده از بهترین شواهد در مراقبت از مددجو مي باشد. اگرچه موانع متعددي نيز در اجراي مراقبت مبتنی بر شواهد وجود دارد؛ از ملزومات ارتقاي کيفيت مراقبت، افزايش دانش و مهارت پرستاران و ماماها درباره مراقبت مبتنی بر شواهد و توليد شواهد قوی و مناسب برای عملکرد پرستاران و ماماها  با در نظر گرفتن فرهنگ، نیاز جامعه، هزینه و سودمندی نتایج برای بیماران مي باشد.

با توجه به اهمیت شواهد و تحقیقات در عملکرد بالینی پرستاری و مامايي و شکاف وسیع بین تولید شواهد و کاربرد شواهد در بالین، برگزاري همايش مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي امکان نشست و تبادل علمي پرستاران و ماماها و آگاهی از جديدترين دستاوردهای علمی در حوزه مراقبت های پرستاری و مامایی و اتاق عمل و بيهوشي (شامل  مراقبت کل نگر،  بارداری و زایمان ایمن، نوزادان و کودکان،  اورژانس ها و مراقبت ويژه، یائسگی و سالمندي، بیماریهای غیر واگیر و مزمن و سرطان) را ايجاد نموده و فرصت مغتنمي در جهت فراهم سازی زمینه کاربست دانش مفید عملکردی و توسعه عملکرد مبتنی بر شواهد در علوم پرستاری و مامایی را فراهم مي نمايد. برنامه همايش به گونه اي طراحي شده است علاوه بر ارائه مقالات به شکل سخنراني و پوستر، از حضور صاحب نظران و اساتيد برجسته در سخنرانى هاي آموزشى و پانلها و كارگاه‌هاى آموزشى استفاده گردد.

یشاپیش ضمن خوش‌آمدگویی، از شما صمیمانه دعوت می شود، ضمن شرکت در این همایش، با ارسال مقالات مرتبط، دربرگزاري هر چه بهتر و مفيد تر اين همايش ما را یاری نمایید. شما می توانید جزييات بيشتر در مورد همايش و نحوه تهيه و ارسال مقالات را در سامانه همايش ملاحظه بفرمایید.

منتظر دیدار شما در مشهد ، تالار ابن سينا در تاریخ 26 و 27 تير ماه هستیم.

 

دکتر مريم مرادي، دكتراي بهداشت باروری، استادیار گروه مامایی