این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

ویرایش اول کتابچه خلاصه مقالات همایش در قسمت فایل ها در منوی اطلاع رسانی و در ادامه ي مطلب همين خبر بارگزاری شده است. ویرایش نهایی کتابچه در اسرع وقت بعد از اصلاحات مورد نظر نویسندگان در سایت همایش و سایت مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی مشهد بارگزاری خواهد شد.
براي دانلود ويرايش اول کتابچه اينجا کليک کنيد.

 

پیام دبیر علمي کنگره

با استعانت از پروردگار متعال، افتخار دارم که برگزاری همايش مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي  در تاریخ 26 و 27 تير ماه 1398 توسط مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی و مجله مراقبت مبتنی بر شواهد دانشگاه علوم پزشکی مشهد  را اعلام نمایم...

 

صفحه اصلی > راهنمای ثبت نام و نگارش مقالات
راهنمای ثبت نام و نگارش مقالات

مراحل ثبت نام و ارسال چکیده مقاله در سایت همایش

 

 در سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید.

به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف سیستم را مشاهده و بر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل کلیک کنید.

 به سایت همایش بازگشته و وارد قسمت ورود در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید.

پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال چکيده مقاله از منوهای موجود منوي ارسال چکيده مقاله را انتخاب نماييد و چکيده تهيه شده طبق راهنماي نگارش را کپي و در کادر موجود جاي گذاري نماييد.

 راهنماي نگارش چکيده مقاله

از فونت فارسي B Nazanin   و يا انگليسي Times New Roman با اندازه 12 استفاده شود.

 

 چکیده مقاله: به زبان فارسى و انگلیسى.  داراي حداقل250 حداکثر 350 کلمه باشد. چکیده مقاله نماینده تمام مفاهیم و عناصر محتوى مقاله و بصورت سازمان یافته در بخشهاي زیر باشد:

عنوان مطالعه: واضح و در حد امکان کوتاه باشد.

نام کامل  نويسندگان، و نام  سازمان نويسندگان (Affiliation): شامل دانشگاه، کميته تحقيقات دانشجويي، مرکز تحقيقات و يا هر سازماني که حمايت و تصويب کار تحقيقاتي را به عهده داشته است. نويسنده مسئول خلاصه مقاله با علامت ستاره مشخص گردد و شماره تلفن همراه و پست الکترونيک ذکر گردد.  زير نام نويسنده ارائه دهنده مقاله خط کشيده شود.

  مقدمه: این بخش حداکثر در دو تا سه جمله در ارتباط با ضرورت انجام مطالعه یا جمع بندى مرورى بر متون در حوزه مطالعه باشد.

 هدف: جمله‌اى روشن، قابل اندازه گیرى یا قابل دستیابى باشد و با عنوان و نتايج مطالعه هماهنگ باشد.

 روش: باید شامل اطلاعات کلى درمورد نوع مطالعه، جامعه و نمونه، روش و ابزار جمع آورى داده ها، زمان، نوع مداخله در صورت مداخله اي بودن  باشد.

 نتايج: :متناسب با هدف مطالعه و به تفکیک گروههاى مطالعه با آزمونهاى آمارى استفاده شده به همراه نتایج و ضریب و فاصله اطمینان بیان گردد.

 کاربرد نتايج در بالين: این بخش نباید تکرار نتايج پژوهش باشد. در این بخش جمع بندى نهایى نتايج همراه با توصیه ها و کاربرد نتایج در بالين پرستارى و مامايي بیان گردد.

  کلید واژه ها : 3 تا 5 واژه اصلى براساس MeSH ، باشد. واژه‌هاى کلیدى در چکیده فارسى به زبان فارسى و در چکیده انگلیسى به زبان انگلیسى نوشته شود و با کاما از یکدیگر جدا گردد.

 کد تایید کمیته اخلاق ذکر گردد و اگر وجود ندارد ذکر شود " تایید کمیته اخلاق وجود ندارد"  و کد ثبت کارآزمایی بالینی  IRCTدر صورتیکه مطالعه مداخله ای است ذکر گردد و اگر ثبت نشده ذکر شود " ثبت کارآزمایی بالینی نشده است" .

 خلاصه مقالات لازم است به زبان فارسی  و انگليسي ارسال شوند. .

 

پس از داوری خلاصه مقالات، نتايج داوري ها از طريق پنل کاربران و ايميل به اطلاع شما خواهد رسيد. مراحل چاپ مقالاتي که به عنوان چکيده مقاله ي برگزيده انتخاب شوند از طريق سايت کنگره متعاقبا و بعد از اعلام نتيجه نهايي به اطلاع شما خواهد رسيد. قابل ذکر است روند چاپ مقالات در مجله مراقبت مبتني بر شواهد از طريق سايت مجله خواهد بود. بنابراين تاکيد مي گردد از آپلود فايل کامل مقاله در سايت کنگره خودداري فرماييد و تنها فايل چکيده ي مقاله را در سايت کنگره بارگزاري نماييد.

فایل فرمت مورد قبول خلاصه مقاله را از آدرس های پایین دریافت نمایید:

دریافت فرمت خام خلاصه مقاله فارسی و انگليسي