این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

ویرایش اول کتابچه خلاصه مقالات همایش در قسمت فایل ها در منوی اطلاع رسانی و در ادامه ي مطلب همين خبر بارگزاری شده است. ویرایش نهایی کتابچه در اسرع وقت بعد از اصلاحات مورد نظر نویسندگان در سایت همایش و سایت مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی مشهد بارگزاری خواهد شد.
براي دانلود ويرايش اول کتابچه اينجا کليک کنيد.

 

پیام دبیر علمي کنگره

با استعانت از پروردگار متعال، افتخار دارم که برگزاری همايش مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي  در تاریخ 26 و 27 تير ماه 1398 توسط مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی و مجله مراقبت مبتنی بر شواهد دانشگاه علوم پزشکی مشهد  را اعلام نمایم...

 

 
کتابچه خلاصه مقالات همایش
ویرایش اول کتابچه خلاصه مقالات همایش در قسمت فایل ها در منوی اطلاع رسانی و در ادامه ي مطلب همين خبر بارگزاری شده است. ارائه دهندگان مقالات در صورت درخواست برای اصلاح کتابچه به کانتر مربوط به این کار در سالن پیشخوان همایش مراجعه و درخواست خود را کتبا درج بفرمایند. ویرایش نهایی کتابچه در اسرع وقت بعد از اصلاحات مورد نظر نویسندگان در سایت همایش و سایت مرکز تحقیقات مراقبت های پرستاری و مامایی مشهد بارگزاری خواهد شد.
1398/04/26 ادامه مطلب


 سوالات رایج هزینه ها و حضور در همایش
با توجه به تماس های مکرر شرکت کنندگان عزیز، توضیحات مختصری در مورد برخی موارد مربوط به هزینه ها و حضور در همایش در این قسمت آمده است.
1398/04/20 ادامه مطلب


 برنامه زمان بندي سخنراني هاي همايش
برنامه زمانبندي سخنراني هاي همايش به شرح زير اعلام مي گردد. خواهشمند است سخنرانان گرامي به تاريخ و زمان ارائه ي سخنراني دقت لازم را مبذول فرمايند. برنامه را در ادامه مطلب مي توانيد ببينيد و فايل مربوط به آن را در منوي اطلاع رساني قسمت فايل ها دانلود نماييد.
1398/04/19 ادامه مطلب


 برنامه زمان بندي ارائه پوسترهاي همايش
ارائه دهندگان محترمي که مقاله ي آنها به صورت پوستر پذيرفته شده است مطابق زمانبندي و اطلاعات موجود در اين فايل براي حضور در کنگره برنامه ريزي فرمايند. رنامه را در ادامه مطلب مي توانيد ببينيد و فايل مربوط به آن را در منوي اطلاع رساني قسمت فايل ها دانلود نماييد.
1398/04/19 ادامه مطلب


مشخصات و برنامه کارگاه هاي همايش
مشخصات و برنامه کارگاه هاي همايش مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي به شرح زير اعلام مي گردد. همکاران محترم علاقه مند براي ثبت نام به سايت آموزش مداوم مراجعه و نمايند.
1398/04/19 ادامه مطلب


 راهنمای تهیه پوستر
شرکت کنندگان محترمي که مقاله ي آنها به عنوان پوستر پذيرش شده است جهت اطلاع از فرمت پوستر همايش به ادامه ي مطلب مراجعه نمايند.
1398/04/09 ادامه مطلب


 راهنماي تهيه فايل سخنراني
از پژوهشگران محترمي که مقالات آنها به عنوان سخنراني پذيرفته شده است خواهشمنديم سخنرانی همايش را مطابق با فرمت و راهنمای ارائه شده در اين خبر آماده فرماييد. لازم به ذکر است که سخنرانی ها توسط تیم کمیته علمی داوری شده و به دو سخنرانی برگزیده هدایایی تقدیم خواهد شد. براي اطلاع از نحوه ي تهيه فايل سخنراني به ادامه ي مطلب مراجعه فرماييد.
1398/04/09 ادامه مطلب


 هزینه های اسکان در هتل مجتمع سپید و مهمانسرای قائم
با همت کمیته اجرایی همایش، امکان اسکان شرکت کنندگان با تخفیف های ویژه همایش مراقبت مبتنی بر شواهد در هتل های مجتمع سپید و مهمانسرای قائم دانشگاه فراهم شده است. برای اطلاع از این هزینه ها و دریافت شماره های تماس به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
1398/03/23 ادامه مطلب


 پایان مهلت ارسال چکیده مقالات
مهلت ارسال خلاصه مقالات به کنگره مراقبت های پرستاری و مامایی به پایان رسیده است و به مقالاتی که بعد از مهلت ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. از کلیه پژوهشگران محترمی که در زمان مقرر چکیده هی خود را برای کنگره ارسال کرده اند سپاسگزاریم. امیدواریم در جوار امام هشتم میزبان خوبی برای شما باشیم.
1398/03/20 ادامه مطلب


 هزينه هاي همايش
هزينه هاي شرکت در همايش در منوي خدمات فعال شده است. شرکت کنندگان محترمي که تمايل دارند گواهي آموزش مداوم را دريافت کنند در سايت آموزش مداوم ثبت نام و هزينه را از طريق سايت آموزش مداوم پرداخت نمايند و شرکت کنندگاني که به گواهي آموزش مداوم نياز ندارند از طريق سايت کنگره هزينه ثبت نام را پرداخت نمايند. هزينه هاي کنگره شامل دو روز هزينه ناهار و پکيج ثبت نام و ليبل نام شرکت کنندگان خواهد بود و براي ارائه دهندگان مقاله و شرکت کنندگان بدون مقاله يکسان است. پرداخت هزينه از طريق سايت همايش تا روز شروع کنگره و در سايت آموزش مداوم تا تکميل ظرفيت ثبت نام امکان پذير خواهد بود.
1398/03/19 ادامه مطلب


راه اندازي اکانت تلگرام همايش
به منظور تسهيل ارتباطات و پاسخگويي به شرکت کنندگان محترم همايش اکانت تلگرام همايش راه اندازي شده است. شرکت کنندگان محترم در صورت وجود مشکل در بارگذاري فايل ها يا دسترسي به اکانت خود با ذکر کد ملي مي توانند پيام خود را ثبت نمايند. بديهي است در اسرع وقت به پيام هاي وارده رسيدگي خواهد شد.
1398/03/11 ادامه مطلب


تمديد مهلت ارسال چکيده مقالات
مهلت ارسال چکيده مقالات به همايش مراقبت مبتني بر شواهد در پرستاري و مامايي تا 17 خرداد تمديد شد. با توجه به تمديد اين زمان، اعلام نتايج داوري بعد از پايان مهلت ارسال چکيده مقالات در همين سايت اعلام خواهد شد.
1398/02/31 ادامه مطلب


نمايه چکيده هاي برگزيده همايش در اسکوپوس
چکيده مقالات برگزيده کنگره، در ويژه نامه اي در مجله ي مراقبت مبتني بر شواهد نمايه خواهد شد.
1398/02/11 ادامه مطلب


ثبت نام در همایش
ثبت نام در همایش از تاریخ 20 فروردین 1398 الی 26 تیرماه 1398 خواهد بود
1395/05/20 ادامه مطلب


آرمان و هدف اصلی
آرمان و هدف اصلی مرکز همایش نگار خدمات رسانی و یاری رساندن به جامعه علمی کشور در برگزاری هر چه شایسته تر همایش ها علمی و پژوهشی می باشد . در این راستا مرکز می کوشد با گسترده کردن دامنه خدمات خود دغدغه مسئولین برگزاری را کاهش داده و سعی نماید با تسهیل امور ، انرژی و توان این عزیزان را در مواردی مفیدتر هدایت نماید .
1395/03/27 ادامه مطلب